IMPORT-EXPORT
Zakład Produkcyjno-Handlowy
Stefan Staszko
74-320 Barlinek
ul. Jasna 5

tel.\fax. +48 (095) 746 61 12
tel. kom. +48 603 756 736

 
  Drewno Kominkowe STASZKO  
   


   

Firma IMPORT - EXPORT ZPH-Stefan Staszko powstala na rynku na poczatku lat 90-tych. Od tego czasu dziaalnosc naszego zakładu zwiazana jest z branżą drewna opałowego.
Zajmujemy sie produkcja drewna wszelkiego rodzaju do kominków i pieców. Dzieki stałym zródłom surowca i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Odpowiednio zoptymalizowany system hal i własna suszarnia na terenie firmy sprawiają, że drewno które trafia do sprzedaży jest wcześniej sezonowane przez okres co najmniej 12 miesięcy. Zapewnia to optymalna wilgotność i kaloryczność opału. Tak przygotowany w ZPH-Stefan Staszko materiał uchroni Państwa piece i kominki przed uszkodzeniem. Z doświadczenia wiemy, iż drewno świeże, zbyt krótko suszone dymi i oddaje wilgotność, która osadza się w kominie powodując szkodliwe zawilgocenie. Posiadane przez nas specjalistyczne maszyny i urządzenia sprawiają, że mamy bardzo duże możliwości przerobowe.
 
 
   

W naszej firmie wykonujemy wszystkie czynności związane z obróbka i transportem drewna. Wszystkie te cechy sprawiają ze jesteśmy wiarygodnym partnerem i pozwalają nam wyróżnić się spośród konkurencji.
 
 
  do góry   wstecz
 
     
 
projekt i wykonanie KacperskyMedia